O Nás

NAŠE MISE

Ve skupině Rock Solution se neustále snažíme prokazovat trvalý závazek vůči našim lidem a procesům, inovace, vynikající kvalitu produktů a výjimečný zákaznický servis. Naším cílem je poskytovat inovativní, trvanlivé a vysoce kvalitní výrobky, které vyhovují potřebám našich zákazníků.

NAŠE HODNOTY

Leader: Rock Solution je předním poskytovatelem zařízení a služeb pro zpracování materiálů pro stavebnictví, infrastrukturu, lesnictví, recyklaci, těžbu a těžební průmysl.

Spolehlivost: Kvalita a spolehlivost produktu jsou klíčem k našemu úspěchu; lidé vědí, že se mohou spolehnout na Rock Solution.
Rock Solution se zavazuje poskytovat nepřetržitou zákaznickou podporu dlouho poté, co byl produkt dodán, nainstalován a uveden do provozu.

Přátelství: Rock Solution zůstává plně Česko firmou, která je podporovaná týmem specializovaných profesionálů z oboru. Úzké spojení se zákazníky založené na silných hodnotách dodávek produktů světové třídy dělá z Rock Solution důvěryhodného a cenného partnera.

Vášeň: Vášeň je jádrem naší společnosti. Jsme opravdu nadšení z našich produktů.

Integrita: Jsme čestní, otevření, etičtí a spravedliví. Ve všech našich jednáních, se zaměstnanci i zákazníky, jsme otevřeni a transparentní.

Zaměření na zákazníka: Naším cílem je usnadnit život zákazníkům a přinést pozitivní zážitek; usnadňuje nákup zákazníkům, využívá produkt a v případě potřeby získává podporu.

Podpora: Naši plně vyškolení servisní technici jsou strategicky umístěni. Toto pokrytí spolu s jejich rozsáhlými znalostmi a odbornými znalostmi umožňuje společnosti Rock Solution nabízet prvotřídní servisní podporu.

Dlouhodobá hodnota: Naše pozornost k detailům, které pomáhají vašemu podnikání na praktické úrovni, plyne do individualizovaných poprodejních programů a závazku péče o zákazníka. S námi získáte dlouhodobě naše know-how a zasvěcené informace.