Víteje na webu 

Kde na vás čekají nejmodernější technologie předních světových výrobců strojů na zpracování surovin

drtič ruka

Telsmith Na Pásech 

Hi-Tech drtiče od Telsmith můžete mít nyní i v mobilním provedení a s výkonem 800 tun/hod.  

Rockster-Prallbrecher-Animationsausschnitt_web

Odrazový drtiče Rockster se vyznačují některými zvláštnostmi:

Vysoký a stálý výkon díky hydrostatickému pohonu, stejně jako optimální přizpůsobení komponent systému
Ochrana drtící jednotky před přetížením
Plně hydraulické nastavení nárazových desek bez mechanického upevnění, s integrovaným měřicím systémem
Plynulé nastavení otáček rotoru pro optimální přizpůsobení tvarové křivky
Maximální výška výstupu drtiče – snadné uvolnění materiálu – žádné ucpání

maxresdefault (2)

Třídiče

Proces třídění je stejně důležitý jako samotné drcení. Třídiče jsou srdcem každého závodu na zpracování hornin. Používají se ke klasifikaci materiálů jak v různých fázích procesu drcení, tak při separaci konečného produktu. Šikmé síta MEKA, navržené jako nesvařovaný rám s nastavitelnými vibračními vlastnostmi pro různé typy materiálů a velikosti prosévání, poskytují účinnost třídění, která je jak vysoce kvalitní, tak spolehlivá. Naše šikmé zástěny přicházejí v různých velikostech od 2 m² do 16 m² a jsou vybaveny až čtyřmi podlahami, které lze dodat s různými typy médií, jako je grizzly, děrovaný plech, polyuretan a ocel s možností mytí, aby vyhovovaly požadavkům široké škály aplikací.

Německá přesnost – Vyrobeno v Rusku!

Německá přesnost – Vyrobeno v Rusku!
Reschke Rus je založena na více než 35 letech zkušeností a historii německého výzkumu a vývoje a designu zařízení. Naše společnost v Rusku zahájila svoji misi v roce 2013 v Ivanovu, 300 km východně od Moskvy. Díky vysoké kvalitě našich produktů, spolehlivosti a snaze řešit i nestandardní úkoly se nám podařilo vytvořit profesionální a dobře organizovaný podnik na výrobu vysoce kvalitních přídavných zařízení na národní i mezinárodní úrovni.

maxresdefault (1)

Naše vysokofrekvenční třídiče pracují při 4200 ot / min a vyšším, čímž maximalizují účinnost a produkci obrazovky.

Unikátní rotační napínací systém poskytuje nejrychlejší změny médií na třídičích na trhu, a to až o 50 procent rychleji než u konkurenčních modelů. Naše vysokofrekvenční obrazovky nabízejí ideální řízení gradace pro zpětné získávání pokut v mokrých i suchých aplikacích.

Třídič si poradní i s frakcí 0,063 mm

John Smith
CEO
KPI-JCI

V těchto firmách můžete vidět naše stroje Nejen ti největší potřebuji kvalitní stroje s vysokým výkonem a dlouho životností, i pro malé a střední firmy máme řešení, které uspokojí jejich potřebu po kvalitě za rozumnou cenu.